Poradna

Pro každého, kdo se zajímá o prevenci a přeje si mít optimální zdraví.

Pro osoby s chronickým onemocněním, opakovanými infekcemi či jinými obtížemi.

Pro všechny, kdo chtějí zjistit stupeň přetížení svého organizmu (těžké kovy, chemikálie, metabolity, atd.)

S čím pracujeme

Biorezonanční technologie umožňuje najít skutečné příčiny všech zdravotních potíží.

 

Rozpoznáme příčiny nemocí v úplně ranném stádiu, rovněž i dědičné předpoklady.

 

Detekujeme ihned viry, bakterie, parazity v návaznosti na každý orgán našeho organismu.

A tak díky takové diagnostice dokážeme zacílit a zbavit tělo akutních i vleklých zdravotních problémů. Kombinace biorezonanční terapie s naturopatií, detoxikačními protokoly a holistickou medicínou, tak efektivně dosahujeme skvělých výsledků!

 

Sensitiv imago 530 je přístroj s 96% přesností měření a kompletního výsledku na základě biorezonace buněk v organismu.

 

Výzkumy posledních desetiletí, provedené v mnoha laboratořích a centrech po celém světě, především v Německu, Rusku, Japonsku jasně ukázaly, že buňky, tkáně a orgány jsou struktury, které mají přesné bioelektrické charakteristiky.

Povedlo se dokázat, že právě tyto charakteristiky se mohou rychle měnit při patologických procesech.

Právě elektrony a elektromagnetické pole nesou energii, náboje a informaci.

Elektromagnetické pole, které svým způsobem funguje jako „palivo“ všech životních procesů, udržuje normální fyziologický stav buněk=stav homeostáze.

 

Životní procesy probíhající v organismu jsou již dávno smímány pomocí známých zařízení jako je například elektromiogram, elektroencefalogram…

 

Ovšem počáteční hloubkové změny životaschopnosti organismu,které teprve začínají měnit strukturu atomů a buněk, projevující se ve změně homeostáze organismu, je možné zachytit a dekódovat jen za pomocí nejnovější metody energoinformační diagnostiky – biorezonanční nelineární analýzy.

 

Je to jeden z posledních objevů v oblasti zdravotnictví, umožňující zachytit a promítnout v podobě kartogramů i grafů- tedy ty nejmenší změny biologických struktur živých organismů.

 

Diagnostika lidského organismu se provádí za pomocí diagnostického přístroje, sestrojeného na základě zjištění, že buňky, tkáně i orgány jsou strukturami o určitých bioelektrických vlastnostech a právě při patologických procesech se tyto vlastnosti mohou rychle a hloubkově měnit.

 

Každý takový proces, každý původce, změna homeostáze má individuální ,přesně dané energetické spektrum a databáze přístroje je vybavena vzory většiny těchto patologických procesů.

 

Při vyšetření snímáme velké množství elektromagnetických kmitočtů nesoucí kompletní informace o všech procesech probíhajících v organismu.Přístroj vše porovnává se vzory ve své databázi a při shodě jakéhokoliv elektromagnetického rozmezí se vzorem nastává: jev biorezonance. Přístroj tento jev zaznamenává a zobrazuje na monitoru.

 

Sensitiv imago 530 zachycuje data z elektromagnetického pole pacienta v souladu se schématem vyšetření a v závislosti na sledovaném orgánu (či skupině orgánů) vyhodnocuje. Tyto impulzy jsou zaznamenány z mozku vyšetřovaného, aniž by měření na dotyčného jakkoli působilo.

 

Sensitiv imago 530 data zpracovává a generuje výsledky s 96 % přesností.

 

Takováto metodika nám dává možnost získat touto cestou nejkomplexnější infromace o zdraví i o prvopočátečních příznacích nemocí(s ohledem na pohlaví, věk či jiné aspekty), čehož za pomoci současných metod vyšetření (ultrazvuk,rentgen,atd., který odhaluje jen samotný tvořící se proces, nelze dosáhnout.

 

Například jsem měla klienta, který měl velké problémy s plísněmi a uchem, lékařská věda „pouze“ klasifikovala tinitus a byla doporučena klasická léčba na základě kombinací farmak.

 

My jsme plazmovali plísně a vše co zachytil f scan 3, ale sensitiv imago jasně a okamžitě ukázal, že přímo na středu zvukovodu „sedí“ staphylococcus aureus i bovis, po odplazmování (12x) je klient bez obtíží!

Tedy takováto diagnositka jasně zkrátí cílenou léčbu i její náklady a to nejen časové, ale i finančí.

 

Proto jsem se rozhodla, že tento přístroj musím mít a ještě zefektivnit naše momentální výsledky a převážně u onko pacientů či autistických dětí zkrátit jejich symptomy na minimum a co nejvíce pomoci, v nejkratším možném čase.

Kompletní přehled metod, kterými pomáháme svým klientům.

Po vyšetření

Kompletní analýzou vašich krevních komponentů a tištěné či elektronické zprávy naše sezení nekončí.. ba právě naopak. Největší důraz kladu právě na poradenský servis klientů, konzultace „vašich zážitků ve vašem novém životním stylu“ a tímto tak získáváme perfektní zpětnou vazbu, důvěru i ty nejlepší výsledky. Proto se naše metodika liší od ostatních systémů a metod, jelikož celistvý, komplexní přístup ke zdraví klienta může jedině touto cestou získat tu správnou symbiózu.

Tým poradny

Hlavní terapeutka

Mgr. Alishia Gajić

Alishia Gajić

 

Naturopatický poradce

Darkfield nutriční specialista

Profesionální iridolog

Elektroherbalistický specialista

Certifikovaný terapeut
k používání přístroje Sensitiv IMAGO 530

terapeutka

Monika Klementová

Monika Klementová

 

Naturopatický poradce

Darkfield nutriční specialista

Absolventka „Školy vědomého rodičovství”
Aktuální ceník služeb

Ošetření Happy Mouth - Šťastný úsměv cca 60 minut

1.500 Kč

Osobní terapie Access Bars 60 - 90 minut

od 3.000 Kč

Tělesné procesy 60 - 120 minut

2.500 - 3.500 Kč

Akustická vlna  zdraví | hojnosti | radosti 60 - 120 minut

2.500 - 3.500 Kč

Vstupní kompletní sken vč. výstupu

3.500 Kč

Kontrolní sken

2.500 Kč

Vstupní kompletní scan

3.500  Kč

Kontrolní scan

2.500 Kč

Jedno sezení

1.200  Kč

5 a další sezení

1.000 Kč/terapie

Vstupní kompletní scan

3.500  Kč

Kontrolní scan

2.500 Kč

Jedna terapie 

1.000  Kč

5 a další terapie

800 Kč/terapie

Pronájem plazmového generátoru 1 hodina – dle zátěže

800 - 1000 Kč


Ceník je platný od 1. 1. 2023.

Máte dotaz?
Napište nám, rádi vám pomůžeme.

Rychlý kontakt:

+420 777 171 993

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.