Monika Klementová

Monika Klementová

terapeutka


Z profese PR a marketing kulturních a sportovních akcí k naturoparické poradně. 

S narozením své dcery jsem si uvědomila, jak neznámý svět je pro mě narozené děťátko. Začala jsem číst různé knihy a řešit první zdravotní problémy. To mě přivedlo na cestu k baby masážím a posléze k úžasné  “Škole vědomého rodičovství“ Jany Hašplové. Tato škola mi otevřela oči a začala jsem vidět svět jinýma očima. Už to nebyl jen svět plný nástrah, ale svět plný možností a objevovaní sebe sama.

Dotek se pro nás doma stal součástí života. Vystudovala jsem tlakovou masáž, známou jako „Bowenova technika“. Jde o  velmi šetrnou techniku, která pomáhá udržovat celé tělo v přirozené rovnováze. Je možné ji použít i na akutní stavy, což většina masážních technik má jako kontraindikací.


Přes masáže jsem se dostala k aromaterapii a tak náš byt provoněl různými éterickými oleji a esencemi, které používáme i jako léčebný prostředek mnoha dětských neduhů.


Zdravá strava je také pro naši rodinu velice důležitá. Začala jsem vnímat, co všechno je ve stravě důležité a jak to ovlivní celé tělo i duši. Je stále co se v této oblasti učit. Nicměně úprava stravy je zásadní a první věc, kterou můžeme všichni v rámci svých možností změnit a upravit dle vlastních potřeb.


Po vyčerpanosti z druhého porodu a starání se o dvě úžasné bytosti, které přišly k nám do rodiny jsem hledala další alternativy, které by pomohly mě osobně. Narazila jsem na Darkfield metodu, která mě zaujala natolik, že jsem se rozhodla se jí věnovat i profesně.


Po mnoha a mnoha dalších přednáškách, kurzech, seminářích na téma různých alternetivních metod jsem si uvědomila, jaký dar všichni máme, jen jej málo používáme nebo o něm vůbec netušíme. Máme v rukách neuvěřitelné množství možností, jak pracovat s nemocemi.


Všeobecně je před námi vzrušující nová cesta, která kombinuje prastaré přírodní metody s novými vědeckými výzkumy.


Nemoc není nepřítel, to jen naše tělo už reaguje na podněty, že je zde něco dlouhodobě v nerovnováze a je potřeba s tím něco dělat. Jde jen o náš přístup k nemoci.


Je před námi volba, zda se léčit léky a potlačovat problém nebo se léčit přirozenou cestou, kterou budeme společně hledat…


Monika Klementová

Máte dotaz?
Napište nám, rádi vám pomůžeme.

kontaktní formulář

Stručně nám napište s čím potřebujete pomoci. 
chci se objednat do poradny chci informace ke kurzu mám zájem o spolupráci

Rychlý kontakt:

+420 777 171 993

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.