Mgr. Alishia Gajić

hlavní terapeutka


Díky své práci jsem hodně cestovala, i když tedy pracovně, ale život je ta nejlepší náplň a praxe vůbec!
Což mi jistě dáte za pravdu.

Každá oblast měla svoje.. jiné klima, pestrá strava, slunce, sucho nebo vítr či vlhko – to většinou v podobě insektů ve velikosti čísel „XXL“- s tím hned i různé typy alergií, záněty, originální lékaři, exotiční terapeuti, zajímaví zubaři.. a když léčit tak jen a jen alternativní cestou. A to vše mě víc a více utvrzovalo, že člověk se musí o sebe neustále starat – odkyselovat, odplísňovat, „odčervovat“ od parazitů atd. Ta východní medicína mi vždy byla bližší a mystická a tak jsem ji postupně ze začátku jen přes literaturu, studie, recenze začala studovat a praktikovat na sobě a mé rodině. Tyto aplikace zprvu byly dosti neohrabané a nezvyklé, rodině pro výsměch, avšak když začaly přinášet výsledky, pochybnosti odpadly.

 

Věnuji se TČM(tradiční čínské medicíně),Aromaterapii, Dornově metodě, Neurolymfatické body ve spojení s body spouštěcími =výjimečná kombinace pro svaly pod taktovkou MUDr.Petry Medové-děkuji za její trpělivost a praxi.. Sport,

který mi umožnil stát se sportovním koučem, trenérem, výživové poradenství,

V zápětí instruktor zumba lekcí pro děti i dospělé nebo piloxingu..všechny tyto skutečnosti mě posouvají dál a pro spojení s naturopatií jsou pro Vás,mé klenty perfektním spojení a cestou k výjimečným výsledkům. A to ať se jedná jen o řešení nárazových zdravotních forem i chronických vleklých problémů či jen hubnoucí a detoxikační programy a samozřejmě patří sem i prevence.

 

Do hloubky jsem se začla zajímat o komplexní naturopatii hlavně i zásluhou šílené zkušenosti zhoubné nemoci maminky mého muže, která se trápila 4 roky a my s ní, kdy nemůžete nic, jen přihlížet, platit a věřit, že přesvědčiví lékaři s megadávkami farmatik ji zachrání. Ale opak je pravdou a toto mě ještě více „nakoplo“ nestát a jen přihlížet, ale konat a praktikovat z pohledu naturopatie.

V době, kdy jsem se seznámila s Mgr, Kateřinou Konrádovou, opravdovou profesionálkou ve svém oboru, mě „navštívila“ angína. Dlouho se nezdržela, jelikož mi Kateřina naordinovala přírodní léčbu na základě výsledků kapky krve a zachycení patogenů na F-scanu a já za 5dní byla fit. Moje doktorka je dodnes v šoku, nejen že jsem neposlechla její rady v podobě ATB na 3týdny, ale že jsem se jí přišla ukázat „live“ právě po 5dnech. Další zkušenosti jsem postupně, na základě Darkfield analýzy získala opět u mé rodiny a přátelích, kde již v relativně krátké době se sami cítili lépe,přestože detoxikace z počátku byla náročná, ale výsledky jen potvrdily smysl celé terapie.

Tímto velké díky za speciální proškolení a vyčerpávající informace i semináře a možnost stát se Naturopatickou terapeutkou hlavně Mgr. Kateřině Konrádové a jejímu týmu, Bc. Václavovi Krausovi + Janince a samozřejmě mojí rodině, přátelům a klientům za jejich otevřenost ,naslouchání při vzájemné spolupráci.

 

Kompletní poradenství, které poskytuji v rámci Darkfield vyšetření je na profesionální úrovni v souladu s holistickou výživou dle momentálních potřeb organismu. Využívám letitou praxi v oboru naturopatie, znalost fyzioterapie, svalů z odborné praxe sportovního a výživového trenéra, ale i orgánů z pohledu „východní“ medicíny, dle Tradiční čínské medicíny. Z toho všeho vzniká zajímavé propojení nových západních praktik versus tisíciletité východní osvědčené studie.

Je potřeba podniknout změny k lepšímu, aby klient pocítil jasné zlepšení za pomocí detoxikačních i výživových principů za podpory buněčných harmonizérů.

Mým cílem je, aby se klient cítil lépe a lépe nejen po zdravotní stránce se skvělými výsledky, ale hlavně aby organismus dosáhl harmonie v těchto třech oblastech: fyzické, psychické a emocionální.

Tato souhra je nejdůležitější! Nejen pro Vás klienty samé, nýbrž pro celou Vaši rodinu i okolí. Neboť takováto energie odráží jen spokojenost a tu nejlepší zpětnou vazbu. A tu si zasloužíme všichni.

 

TĚŠÍM se na Vás, spolu najdeme optimální cestu za zdravím…za zdravím pod lupou :-)

 

Mgr.Alishia Gajič

Máte dotaz?
Napište nám, rádi vám pomůžeme.

kontaktní formulář

Stručně nám napište s čím potřebujete pomoci. 
chci se objednat do poradny chci informace ke kurzu mám zájem o spolupráci

Rychlý kontakt:

+420 777 171 993

info@zdravipodlupou.cz