Detoxikace v praxi

Jak funguje detoxikace v realitě

 

Toxilyfemie (buněčný odpad v krvi, v obíhající lymfě a mimobuněčných i vnitrobuněčných tekutinách, toxiny) patří mezi závažné zdroje většiny našich zdravotních potíží.

Považuji za nejdůležitější, aby každý z nás pochopil jaký přímý dopad má jeho vlastní životní styl. Ať už jsou to formy stravování, způsob jakým tělu pomáhá zbavovat se odpadu či postoj k určitým zdravotním problémům, aby byl schopen dosáhnout „holistického zdraví“.

 

Otázky typu co to vůbec detoxikace je, co se děje v těle a jak vlastně vypadá stav naprostého zdravého organismu…vysvětluji a aplikuji denně.

 

Pokud k buňkám proudí výživa, kyslík a odpadní látky jsou účinně odstraňovány – Vaše buňky jsou naprosto spokojené, organismus také automaticky se docílí harmonie jak z pohledu mentální tak fyzické.

 

Bohužel však stav mírné intoxikace i autointoxikace je v mé poradně na denní (ne) pořádku – prostředí okolo buněk se zahušťuje odpadníma látkama s nepřátelskými patogeny a tak buňky samy nejsou schopné odstraňovat takovéto metabolické zplodiny? Nemůžeme se pak divit, že za těchto okolností buňky těla lehce onemocní.

 

Tělo si začne pomáhat samo, odstraňovat odpad cestami, které nejsou zcela příjemné – patří sem zahlenění, stolice i moč nemusí nikterak“ vonět“ , pot, kůže se projeví zvýšeným hnisem, akné, různé typy ekzémů, lupy.-V těle se projevují záněty, zácpy, křeče, každou chvíli někde něco bolí, zkrátka játra i ledviny jsou přetížené a zaměstnané zbytečně nad rámec jejich aktivit. Nebo jsou metabolické typy, kde se odpad kumuluje sám v sobě nebo sám rozebírá svůj vlastní organismus. Při dlouhodobém překračování takových projevů v těle, kdy hnilobné zplodiny, toxiny, kyseliny ,hleny, infekty. výměšky plísní či kvasinek dosáhnou svého maxima, začnete reagovat jakousi dávkou chemických farmak, které jen matou obranné reakce organismu=dostáváme se do bludného kruhu, do světa chemie, trvalých léků většinou s vedlejšími účinky. Naše buňky bojují o holý život, začne vznikat ještě ideálnější prostředí pro viry a bakterie a příčina je na posledním místě, je opomenuta. Jelikož je tělo maximálně unavené, první po čem sáhnete jsou škodlivé stimulanty v podobě energetických drinků, káva ,povzbuzující pilulky nebo syntetické vitamíny. Pokud ani to nezabírá, zkusíte drahé imunostimulanty, výživové prostředky, jenž vám doporučila kamarádka. Ty ale nemohou v takovém to prostředí vůbec začít s „kompenzací“ právě díky neustálému přísunu toxínů.

 

Vždyť když doma neuklízíte pár dní, jak to vypadá , jak se cítíte v takovém to prostředí nebo co třeba měsíc nebo rok, celá léta. Představte si tu situaci, že je to šílené? ANO je, ale realita je už taková, otevřete oči, naučte se naslouchat svému tělu…

 

Stejně tak to funguje i ve Vašem organismu.

 

Dbáte na své domácí mazlíčky-pravidelně chodíte na kontroly, na odčervování, stejný systém máme i my Vy, já všichni. Hluboká detoxikace Vás zbaví překyselení organismu, kovů, plísní a různých parazitů!

 

Řízená detoxikační terapie obsahuje

 

 speciální detoxikační systém přírodnímy prostředky

 jedinečný výživný program urychlující regeneraci

 zjištěné znaky samotných příčin zdravotních potíží

 další souladná odborná doporučení


Mým cílem je, ukázat a připravit Vás, že je normální být zdravý a že spousty potíží dostaneme pod kontrolu detoxikačními a výživovými programy, jenž jsou základem očistného systému.

Eliminovat potíže a zmírnit tak dopad na ostatní orgány,odstranění nepříjemných symptomů či chronickou bolestivost bez vedlejších negativních dopadů na organismus.

 

Co detoxikujeme?

 

– Zahlenění-hlavně dýchacích cest

 Plísně

 Parazity

 Těžké kovy

 Kožní potíže

 Parazity

 Kyselinu močovou

 Cholesterol a zvýšené lipidy v krvi

 Střevní kaly

 Kyseliny


Neslibuji 100% vyléčení, ale se všemi uvedenými příčinami zdravotních potíží mám osobní zkušenosti a spokojené  nebo klienty. A takovéto zpětné vazby mě více a více přesvědčují, tyto metody jsou fenomenální nástroj být ve výborné harmonii, mít své zdraví perfektní nejen pod lupou :-)

 

Jednoznačně, pokud si všechno toto uvědomíte jste na té nejlepší cestě za zdravím a Vaše zoufalé tělo si po detoxikaci oddychne a řádně se Vám odmění!

Máte dotaz?
Napište nám, rádi vám pomůžeme.

kontaktní formulář

Stručně nám napište s čím potřebujete pomoci. 
chci se objednat do poradny chci informace ke kurzu mám zájem o spolupráci

Rychlý kontakt:

+420 777 171 993

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.