Kurz Access Consciousness

Tento kurz byl kompletně  přepsán - je zde mnoho nových procesů včetně těch, které předtím byly součástí Advance Body  Class - Kurzu Body procesů  pro pokročilé. Co kdyby bylo vaše tělo kompasem nebo průvodcem do tajemství, mystérií a zázraků života. 

Kdy: 26.–28.10.2018
V kolik: 09.30 - 17.30
Kde: Bělehradská 64, Praha 2

 


předpoklad:
1 kurz Access Bars a 1 Foundation Access Consciousness®
Cena je stanovena společností Access Consciousness®

  • Základní cena kurzu: 29.000 Kč
  • Zvýhodněná cena: 4.315 Kč (lze uplatnit pouze pro účastníky přednášky)

 

 

Platební podmínky: po registraci obdržíte všechny informace vč. odkazu k úhradě.  • psací potřeby
  • papíry na poznámky
  • PC
  • pohodlné oblečení na sebe

Příručka kurzu v češtině.


Absolventi kurzu mohou praktikovat přes 50 tělesných procesů včetně Faceliftu, po jednom kurzu BP lze požádat o licenci školitele Access energetického faceliftu ( podmínkou licence je jeden kurz Bars, foundation a 20 sezení faceliftu a klienty)Staňte se Access Consciousness® Body Process facilitátorem!!!


Pokud vás i vaše tělo naplňují dynamické Access Body Procesy a máte zájem 

podělit se s ostatními, je to výzva pro vás. 


Stačí se účastnit jednoho kurzu Access Bars® a kurzu Foundation

Účastnit se alespoň dvou 3-Day Access Body Class se dvěma různými facilitátory, vyplnit přihlášku, uhradit poplatek licence a podepsat smlouvu.

Školit lze seznamovací kurzy o tělesných procesech a jednodenní semináře o jednom až dvou procesech. Všechny informace k výuce  pak najdete na facilitátorském Ningu pro tělesné procesy.


Více info o Access Body procesech:


Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®.  Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz? Jak by váš život mohl vypadat?