Terapie Access Bars

 světově uznávaná velmi účinná metoda rozšířená nejen v masážních a terapeutických studiích, ale i ve firemním a bussiness prostředí

ACCESS BARS®  je prvním  certifikovaným   kurzem  v Access Consciousness® a ti, kdo se  už buďto s terapií Access Bars® nebo s  kurzem, kde se lze  lehce a snadno Bars® naučit vědí, že tímto kurzem to teprve začíná a otevírá se nekonečno možností a dalších výběrů.


Terapii Access Bars® v nejhorším  případě můžete vnímat jako  nejlepší masáž v  životě a v nejlepším se vám změní život  nebo je to naopak? Začnete se více ptát a nedávat si odpovědi, což otevře další prostor pro tvořivost,  výběr a možnosti. Někdy to znamená, že  se rozloučíte také s tím co Vám přestává  sloužit a může se to týkat čehokoliv v životě, například málo placené  práce, která Vás vyčerpává. Terapie Access Bars®  odemyká prostor pro sebeúctu a přijímání bez odsuzování sebe či druhých a může otevřít proud  hojnosti  ve všech oblastech života. Častým jevem je detox a postupné vyplavování dlouholetých, třeba i chronických zdravotních potíží, které mohou vést  ke konečnému  zbavení se daného problému.  Co jestě je možné? Otevře se před Vámi nekonečno možností a dalších výběrů.


Kurz je celodenní a Access Bars® se naučíte snadno a lehce. Dostanete všechny potřebné informace k tomu, abyste byli schopni provádět terapii Access Bars® pro klienty i pro sebe. Jak by to mohlo být jestě lepší? Po třech absolvovaných kurzech, každý s jiným lektorem je možné požádat o licenci školitele kurzu Access Bars.


Jak probíhá den při kurzu Access Bars®? 


Obdržíte  manuál v češtině  (případně si lze manuál objednat v jiných dostupných jazycích) a  2 obrázkové mapy s fotografiemi kombinací  Bars®, abyste mohli snadno dělat  sezení bez  přemýšlení  nebo si pozice pamatovat z hlavy

Obdržíte  2 komletní terapie a 2 dáte. Čas mezi terapiemi nebo i při je vhodný pro další teorii, slovní clearingy, otázky a odpovědi a přestávky – dle potřeby.


Shlédnutí instruktážního videa o Access Bars® přinese do prostoru kvantum super energie zakladatelů Access Consciousness® Garyho Douglase a Dr. Daina Heera.


Poznáte další účastníky tréninku, což je velmi užitečné pro pozdější  výměny Bars® obdržíte certifikát o absolvování kurzu.


Po kurzu obdržíte  bezplatný zvukový záznam tréninku, takže si nemusíte nic zapamatovat ani psát, co je řečeno, včetně odpovědí na otázky a všechny užitečné nástroje, které jsou diskutovány, pak můžete znova poslouchat ve svém volném čase.

Čaj, káva, voda a různé sladké a slané občerstvení jsou k dispozici po celý den. O lehký oběd se, prosím, postarejte sami, zkušenosti ukazují, že tělo nemá moc  chuti k jídlu v den, kdy se intenzivně věnujete práci s energií. Uděláme přestávku na oběd a  lze také využít nabídky okolních restaurací. 


Trénink Bars® je  velmi příjemnou událostí a vrátíte domů uvolnění a energičtí. 

Pro  praktickou část kurzu jsou většinou účastníci rádi v netísnícím oblečení a doporučuje se domácí pohodlná obuv, lehká přikrývka a malý vlastní polštářek.


Po absolvování jednodenního kurzu jste Access Consciousnes® Bars Practitioner – Praktik Access Bars® s oprávněním provozovat terapii Access Bars® všude na světě s přihlédnutím k lokálním zákonným požadavkům. Při a po prožitku Access Bars® terapie se doporučuje hodně pít, odpočívat, doplnit zásoby soli a a cukru, cokoliv, co tělo vyžaduje.

Chcete se zúčastnit kurzu?
Napište nám, rádi vám pomůžeme.

kontaktní formulář

chci se objednat do poradny chci informace ke kurzu mám zájem o spolupráci

Rychlý kontakt:

+420 777 171 993

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.